Terminarz

Drużyna: LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Liga: Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 1 : 1 LKS Czarni Gorzyce
LKS Naprzód 32 Syrynia 5 : 1 LKS Naprzód Czyżowice
LKS 1908 Nędza 0 : 1 LKS Forteca Świerklany
LKS Ruch Stanowice 3 : 0 GKS Dąb Gaszowice
KS Górnik Radlin 2 : 4 LKS Krzyżanowice
LKS Start Mszana 1 : 4 LKS Granica Ruptawa
LKS Silesia Lubomia 0 : 0 Unia Racibórz

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LKS Krzyżanowice 3 : 1 LKS Forteca Świerklany
GKS Dąb Gaszowice 3 : 0 LKS Start Mszana
LKS Czarni Gorzyce 0 : 0 KS Płomień Połomia
LKS Granica Ruptawa 1 : 2 LKS Naprzód 32 Syrynia
KS Górnik Radlin 1 : 0 LKS Ruch Stanowice
LKS Naprzód Czyżowice 0 : 2 LKS Silesia Lubomia
GKS II Jastrzębie 3 : 2 Unia Racibórz

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS 1908 Nędza 3 : 0 LKS Czarni Gorzyce
LKS Naprzód 32 Syrynia 5 : 1 GKS Dąb Gaszowice
LKS Ruch Stanowice 4 : 2 LKS Krzyżanowice
KS Płomień Połomia 5 : 3 Unia Racibórz
KS Górnik Radlin 1 : 0 LKS Start Mszana
GKS II Jastrzębie 1 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Silesia Lubomia 0 : 0 LKS Granica Ruptawa

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS 1908 Nędza 2 : 0 Unia Racibórz
LKS Naprzód Czyżowice 3 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Granica Ruptawa 3 : 4 GKS II Jastrzębie
KS Górnik Radlin 0 : 2 LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Ruch Stanowice 4 : 1 LKS Start Mszana
GKS Dąb Gaszowice 2 : 2 LKS Silesia Lubomia
LKS Czarni Gorzyce 0 : 3 LKS Forteca Świerklany

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 0 : 0 LKS Silesia Lubomia
LKS Start Mszana 1 : 3 LKS Krzyżanowice
LKS Forteca Świerklany 2 : 1 Unia Racibórz
LKS Naprzód 32 Syrynia 2 : 0 LKS Ruch Stanowice
GKS II Jastrzębie 5 : 0 GKS Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza 3 : 1 LKS Naprzód Czyżowice
KS Płomień Połomia 2 : 1 LKS Granica Ruptawa

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód Czyżowice 0 : 1 LKS Forteca Świerklany
LKS Start Mszana 2 : 5 LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Krzyżanowice 4 : 1 LKS Czarni Gorzyce
GKS Dąb Gaszowice 1 : 2 KS Płomień Połomia
LKS Granica Ruptawa 1 : 0 LKS 1908 Nędza
KS Górnik Radlin 3 : 0 GKS II Jastrzębie
LKS Ruch Stanowice 1 : 0 LKS Silesia Lubomia

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 1 : 1 KS Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza 4 : 0 GKS Dąb Gaszowice
LKS Naprzód 32 Syrynia 1 : 1 LKS Krzyżanowice
LKS Forteca Świerklany 2 : 3 LKS Granica Ruptawa
LKS Czarni Gorzyce 5 : 0 Unia Racibórz
GKS II Jastrzębie 0 : 5 LKS Ruch Stanowice
LKS Silesia Lubomia 5 : 0 LKS Start Mszana

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS Start Mszana 2 : 6 GKS II Jastrzębie
LKS Naprzód Czyżowice 0 : 2 LKS Czarni Gorzyce
GKS Dąb Gaszowice 0 : 3 LKS Forteca Świerklany
LKS Ruch Stanowice 3 : 3 KS Płomień Połomia
KS Górnik Radlin 3 : 3 LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód 32 Syrynia 2 : 1 LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice 3 : 6 Unia Racibórz

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód Czyżowice 2 : 3 Unia Racibórz
KS Płomień Połomia 4 : 0 LKS Start Mszana
GKS II Jastrzębie 2 : 3 LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Czarni Gorzyce 2 : 0 LKS Granica Ruptawa
KS Górnik Radlin 0 : 3 LKS Forteca Świerklany
LKS 1908 Nędza 2 : 3 LKS Ruch Stanowice
LKS Silesia Lubomia 1 : 1 LKS Krzyżanowice

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS Granica Ruptawa 2 : 2 Unia Racibórz
LKS Krzyżanowice 5 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
GKS Dąb Gaszowice 0 : 7 LKS Czarni Gorzyce
LKS Ruch Stanowice 3 : 3 LKS Forteca Świerklany
LKS Naprzód 32 Syrynia 2 : 4 KS Płomień Połomia
LKS Start Mszana 2 : 4 LKS 1908 Nędza
LKS Silesia Lubomia 1 : 0 GKS II Jastrzębie

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 0 : 0 LKS Czarni Gorzyce
LKS Naprzód Czyżowice 2 : 4 LKS Granica Ruptawa
LKS 1908 Nędza 3 : 1 LKS Naprzód 32 Syrynia
KS Płomień Połomia 1 : 1 LKS Silesia Lubomia
LKS Forteca Świerklany 4 : 0 LKS Start Mszana
GKS II Jastrzębie 2 : 2 LKS Krzyżanowice
GKS Dąb Gaszowice 4 : 2 Unia Racibórz

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
GKS Dąb Gaszowice 0 : 1 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Naprzód 32 Syrynia 1 : 0 LKS Forteca Świerklany
LKS Silesia Lubomia 3 : 0 LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice 5 : 1 LKS Granica Ruptawa
KS Górnik Radlin 1 : 4 Unia Racibórz
GKS II Jastrzębie 3 : 3 KS Płomień Połomia
LKS Ruch Stanowice 1 : 5 LKS Czarni Gorzyce

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 3 : 0 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Granica Ruptawa 3 : 3 GKS Dąb Gaszowice
KS Płomień Połomia 1 : 1 LKS Krzyżanowice
LKS Forteca Świerklany 4 : 2 LKS Silesia Lubomia
LKS Ruch Stanowice 4 : 2 Unia Racibórz
LKS Czarni Gorzyce 4 : 0 LKS Start Mszana
LKS 1908 Nędza 3 : 3 GKS II Jastrzębie

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód 32 Syrynia 4 : 3 LKS Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice 1 : 1 GKS Dąb Gaszowice
KS Górnik Radlin 2 : 0 LKS Granica Ruptawa
LKS Start Mszana 0 : 5 Unia Racibórz
KS Płomień Połomia 3 : 1 LKS 1908 Nędza
GKS II Jastrzębie 1 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Ruch Stanowice 0 : 1 LKS Naprzód Czyżowice

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LKS Forteca Świerklany 2 : 1 KS Płomień Połomia
KS Górnik Radlin 1 : 0 GKS Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza 1 : 1 LKS Krzyżanowice
LKS Granica Ruptawa 5 : 1 LKS Ruch Stanowice
LKS Czarni Gorzyce 5 : 0 LKS Silesia Lubomia
LKS Naprzód 32 Syrynia 4 : 4 Unia Racibórz
LKS Naprzód Czyżowice 3 : 0 LKS Start Mszana

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Forteca Świerklany 2 : 0 LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice 3 : 0 KS Górnik Radlin
LKS Naprzód Czyżowice 1 : 0 LKS Naprzód 32 Syrynia
GKS Dąb Gaszowice 1 : 1 LKS Ruch Stanowice
Unia Racibórz 0 : 2 LKS Silesia Lubomia
LKS Granica Ruptawa 5 : 0 LKS Start Mszana
LKS Czarni Gorzyce 4 : 0 GKS II Jastrzębie

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
LKS Forteca Świerklany 1 : 1 LKS Krzyżanowice
LKS Naprzód 32 Syrynia 2 : 1 LKS Granica Ruptawa
LKS Ruch Stanowice 3 : 3 KS Górnik Radlin
KS Płomień Połomia 2 : 2 LKS Czarni Gorzyce
LKS Start Mszana 3 : 1 GKS Dąb Gaszowice
Unia Racibórz 1 : 4 GKS II Jastrzębie
LKS Silesia Lubomia 1 : 1 LKS Naprzód Czyżowice

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Unia Racibórz 1 : 2 KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce 2 : 1 LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice 1 : 4 GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana 0 : 1 KS Górnik Radlin
GKS Dąb Gaszowice 5 : 1 LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Krzyżanowice 5 : 2 LKS Ruch Stanowice
LKS Granica Ruptawa 0 : 0 LKS Silesia Lubomia

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Unia Racibórz 2 : 2 LKS 1908 Nędza
KS Płomień Połomia 3 : 0 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Forteca Świerklany 2 : 0 LKS Czarni Gorzyce
LKS Start Mszana 1 : 2 LKS Ruch Stanowice
LKS Silesia Lubomia 3 : 2 GKS Dąb Gaszowice
LKS Naprzód 32 Syrynia 3 : 2 KS Górnik Radlin
GKS II Jastrzębie 5 : 0 LKS Granica Ruptawa

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
LKS Silesia Lubomia : KS Górnik Radlin
Unia Racibórz : LKS Forteca Świerklany
LKS Granica Ruptawa : KS Płomień Połomia
LKS Naprzód Czyżowice : LKS 1908 Nędza
LKS Ruch Stanowice : LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Krzyżanowice : LKS Start Mszana
GKS Dąb Gaszowice : GKS II Jastrzębie

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe