Terminarz

Drużyna: LKS Zameczek II Czernica

Sezon: Sezon 2022/2023

Liga: Klasa C, grupa: Racibórz II

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 0 : 1 LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska 1 : 0 KS Przyszłość II Rogów
KS Stal Kuźnia Raciborska 3 : 0 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Olszynka Olza 1 : 0 LKS Dzimierz
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 0 : 4 LKS Zwonowice
LKS Dzimierz 2 : 5 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Ruda Kozielska 3 : 0 LKS Olszynka Olza
KS Przyszłość II Rogów 2 : 1 LKS Pstrążna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 3 : 1 LKS Dzimierz
KS Stal Kuźnia Raciborska 1 : 0 LKS Ruda Kozielska
LKS Pstrążna 3 : 4 LKS Adamowice
LKS Olszynka Olza 0 : 2 KS Przyszłość II Rogów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS Ruda Kozielska 2 : 1 LKS Zwonowice
LKS Strzelec Rzuchów 0 : 4 LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza 0 : 5 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Adamowice 2 : 3 KS Przyszłość II Rogów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS Pstrążna 3 : 2 LKS Dzimierz
KS Stal Kuźnia Raciborska 2 : 2 KS Przyszłość II Rogów
LKS Zwonowice 3 : 0 LKS Olszynka Olza
LKS Adamowice 5 : 3 LKS Strzelec Rzuchów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Stal Kuźnia Raciborska 2 : 1 LKS Zwonowice
LKS Dzimierz 1 : 3 LKS Adamowice
KS Przyszłość II Rogów 5 : 0 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Ruda Kozielska 5 : 1 LKS Pstrążna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 3 : 3 LKS Dzimierz
LKS Zwonowice 1 : 1 KS Przyszłość II Rogów
LKS Adamowice 2 : 2 LKS Ruda Kozielska
LKS Pstrążna 2 : 0 LKS Olszynka Olza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS Przyszłość II Rogów 2 : 5 LKS Dzimierz
KS Stal Kuźnia Raciborska 3 : 0 LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza 2 : 5 LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska 6 : 3 LKS Strzelec Rzuchów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS Dzimierz 2 : 2 LKS Ruda Kozielska
LKS Pstrążna 1 : 5 LKS Zwonowice
LKS Strzelec Rzuchów 2 : 7 LKS Olszynka Olza
LKS Adamowice 2 : 4 KS Stal Kuźnia Raciborska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 0 : 6 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Dzimierz 7 : 2 LKS Olszynka Olza
KS Przyszłość II Rogów 2 : 1 LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice 0 : 2 LKS Zwonowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LKS Pstrążna 5 : 1 KS Przyszłość II Rogów
LKS Zwonowice 8 : 0 LKS Strzelec Rzuchów
KS Stal Kuźnia Raciborska 0 : 0 LKS Dzimierz
LKS Olszynka Olza 1 : 5 LKS Ruda Kozielska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LKS Dzimierz 0 : 2 LKS Zwonowice
KS Przyszłość II Rogów 2 : 1 LKS Olszynka Olza
LKS Adamowice 2 : 0 LKS Pstrążna
LKS Ruda Kozielska 4 : 3 KS Stal Kuźnia Raciborska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 3 : 2 LKS Ruda Kozielska
LKS Pstrążna 5 : 1 LKS Strzelec Rzuchów
KS Stal Kuźnia Raciborska 6 : 0 LKS Olszynka Olza
KS Przyszłość II Rogów 6 : 3 LKS Adamowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 3 : 2 LKS Adamowice
LKS Dzimierz 5 : 1 LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza 1 : 2 LKS Zwonowice
KS Przyszłość II Rogów 2 : 2 KS Stal Kuźnia Raciborska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
LKS Adamowice 0 : 2 LKS Dzimierz
LKS Pstrążna 2 : 1 LKS Ruda Kozielska
LKS Strzelec Rzuchów 1 : 4 KS Przyszłość II Rogów
LKS Zwonowice 2 : 1 KS Stal Kuźnia Raciborska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
LKS Dzimierz 10 : 2 LKS Strzelec Rzuchów
KS Przyszłość II Rogów 1 : 2 LKS Zwonowice
LKS Ruda Kozielska 6 : 1 LKS Adamowice
LKS Olszynka Olza 1 : 6 LKS Pstrążna
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
LKS Pstrążna 2 : 3 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Strzelec Rzuchów 2 : 6 LKS Ruda Kozielska
LKS Dzimierz 3 : 0 KS Przyszłość II Rogów
LKS Adamowice 2 : 1 LKS Olszynka Olza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KS Stal Kuźnia Raciborska 4 : 0 LKS Adamowice
LKS Zwonowice 2 : 0 LKS Pstrążna
LKS Ruda Kozielska 2 : 0 LKS Dzimierz
LKS Olszynka Olza 4 : 2 LKS Strzelec Rzuchów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe