Terminarz dla klubu: GKS Dąb Gaszowice

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2023-08-12 17:00 LKS Ruch Stanowice 3 : 0 GKS Dąb Gaszowice
L 2 2023-08-15 15:30 GKS Dąb Gaszowice 3 : 0 LKS Start Mszana
L 3 2023-08-19 17:00 LKS Naprzód 32 Syrynia 5 : 1 GKS Dąb Gaszowice
L 4 2023-08-27 16:00 GKS Dąb Gaszowice 2 : 2 LKS Silesia Lubomia
L 5 2023-09-03 11:00 GKS II Jastrzębie 5 : 0 GKS Dąb Gaszowice
L 6 2023-09-09 16:00 GKS Dąb Gaszowice 1 : 2 KS Płomień Połomia
L 7 2023-09-16 16:00 LKS 1908 Nędza 4 : 0 GKS Dąb Gaszowice
L 8 2023-09-23 16:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 3 LKS Forteca Świerklany
L 9 2023-10-01 15:00 LKS Zameczek Czernica 3 : 4 GKS Dąb Gaszowice
L 10 2023-10-07 15:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 7 LKS Czarni Gorzyce
L 11 2023-10-15 15:00 GKS Dąb Gaszowice 4 : 2 Unia Racibórz
L 12 2023-10-21 15:00 GKS Dąb Gaszowice 0 : 1 LKS Naprzód Czyżowice
L 13 2023-10-28 14:00 LKS Granica Ruptawa 3 : 3 GKS Dąb Gaszowice
L 14 2023-11-04 14:00 LKS Krzyżanowice 1 : 1 GKS Dąb Gaszowice
L 15 2023-11-11 13:30 KS Górnik Radlin 1 : 0 GKS Dąb Gaszowice
L 16 2024-03-16 15:00 GKS Dąb Gaszowice 1 : 1 LKS Ruch Stanowice
L 17 2024-03-23 15:30 LKS Start Mszana 3 : 1 GKS Dąb Gaszowice
L 18 2024-03-30 13:00 GKS Dąb Gaszowice 5 : 1 LKS Naprzód 32 Syrynia
L 19 2024-04-07 13:30 LKS Silesia Lubomia 3 : 2 GKS Dąb Gaszowice
L 20 2024-04-14 14:30 GKS Dąb Gaszowice : GKS II Jastrzębie

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe