Terminarz

Drużyna: LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2022/2023

Liga: Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód Czyżowice 2 : 3 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Czarni Gorzyce 0 : 0 LKS Forteca Świerklany
LKS Braxton Raszczyce 2 : 1 GKS Pierwszy Chwałowice
KS Płomień Połomia 2 : 2 GKS Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza 4 : 3 LKS Jedność Jejkowice
LKS Tworków 2 : 1 LKS Krzyżanowice
LKS Granica Ruptawa 1 : 1 GKS II Jastrzębie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 2 : 6 LKS 1908 Nędza
GKS Pierwszy Chwałowice 2 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice 1 : 2 LKS Czarni Gorzyce
LKS Forteca Świerklany 1 : 0 LKS Braxton Raszczyce
KS Górnik Radlin 2 : 0 KS Płomień Połomia
GKS Dąb Gaszowice 1 : 3 LKS Tworków
LKS Gwiazda Skrzyszów 4 : 0 LKS Granica Ruptawa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS 1908 Nędza 4 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Naprzód Czyżowice 1 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Granica Ruptawa 3 : 0 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Czarni Gorzyce 5 : 1 GKS Dąb Gaszowice
KS Górnik Radlin 3 : 0 LKS Tworków
LKS Braxton Raszczyce 0 : 4 LKS Krzyżanowice
LKS Jedność Jejkowice 1 : 0 GKS II Jastrzębie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 1 : 2 LKS Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice 3 : 1 LKS Naprzód Czyżowice
GKS Pierwszy Chwałowice 1 : 2 LKS 1908 Nędza
LKS Gwiazda Skrzyszów 1 : 1 LKS Jedność Jejkowice
KS Płomień Połomia 4 : 1 LKS Tworków
LKS Forteca Świerklany 3 : 2 LKS Granica Ruptawa
GKS Dąb Gaszowice 1 : 2 LKS Braxton Raszczyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 2 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS 1908 Nędza 3 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Jedność Jejkowice 2 : 4 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Czarni Gorzyce 1 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Naprzód Czyżowice 5 : 0 GKS Dąb Gaszowice
LKS Granica Ruptawa 1 : 6 LKS Krzyżanowice
LKS Braxton Raszczyce 2 : 1 KS Górnik Radlin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 1 : 3 LKS Naprzód Czyżowice
KS Płomień Połomia 1 : 2 LKS Braxton Raszczyce
LKS Krzyżanowice 2 : 2 LKS 1908 Nędza
LKS Forteca Świerklany 1 : 0 LKS Jedność Jejkowice
GKS Dąb Gaszowice 2 : 3 LKS Granica Ruptawa
GKS Pierwszy Chwałowice 1 : 3 GKS II Jastrzębie
LKS Tworków 3 : 1 LKS Czarni Gorzyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS Granica Ruptawa 1 : 2 KS Górnik Radlin
GKS II Jastrzębie 3 : 3 LKS Forteca Świerklany
LKS Gwiazda Skrzyszów 4 : 2 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Naprzód Czyżowice 0 : 1 KS Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza 6 : 3 GKS Dąb Gaszowice
LKS Braxton Raszczyce 2 : 1 LKS Tworków
LKS Jedność Jejkowice 1 : 5 LKS Krzyżanowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS Forteca Świerklany 4 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Czarni Gorzyce 4 : 0 LKS Braxton Raszczyce
KS Górnik Radlin 2 : 5 LKS 1908 Nędza
GKS Dąb Gaszowice 2 : 2 LKS Jedność Jejkowice
KS Płomień Połomia 2 : 2 LKS Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice 3 : 0 GKS II Jastrzębie
LKS Tworków 3 : 0 LKS Naprzód Czyżowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 3 : 2 GKS Dąb Gaszowice
LKS Jedność Jejkowice 0 : 2 KS Górnik Radlin
LKS Naprzód Czyżowice 2 : 2 LKS Czarni Gorzyce
GKS Pierwszy Chwałowice 2 : 1 LKS Forteca Świerklany
LKS 1908 Nędza 3 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Granica Ruptawa 0 : 6 LKS Tworków
LKS Gwiazda Skrzyszów 0 : 3 LKS Krzyżanowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS Braxton Raszczyce 1 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice 2 : 2 GKS Pierwszy Chwałowice
KS Płomień Połomia 2 : 0 LKS Jedność Jejkowice
LKS Czarni Gorzyce 3 : 2 LKS Granica Ruptawa
KS Górnik Radlin 1 : 1 GKS II Jastrzębie
GKS Dąb Gaszowice 2 : 4 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków 2 : 2 LKS 1908 Nędza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 1 : 2 KS Płomień Połomia
LKS Gwiazda Skrzyszów 4 : 2 KS Górnik Radlin
LKS 1908 Nędza 1 : 1 LKS Czarni Gorzyce
LKS Jedność Jejkowice 1 : 1 LKS Tworków
LKS Forteca Świerklany 2 : 2 LKS Krzyżanowice
GKS Pierwszy Chwałowice 2 : 2 GKS Dąb Gaszowice
LKS Granica Ruptawa 4 : 2 LKS Braxton Raszczyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
GKS Dąb Gaszowice 2 : 4 LKS Forteca Świerklany
KS Płomień Połomia 4 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
KS Górnik Radlin 1 : 0 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Czarni Gorzyce 3 : 0 LKS Jedność Jejkowice
LKS Naprzód Czyżowice 4 : 1 LKS Granica Ruptawa
LKS Braxton Raszczyce 1 : 2 LKS 1908 Nędza
LKS Tworków 1 : 0 GKS II Jastrzębie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 2 : 1 LKS Czarni Gorzyce
LKS Forteca Świerklany 3 : 1 KS Górnik Radlin
LKS 1908 Nędza 2 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Jedność Jejkowice 1 : 4 LKS Braxton Raszczyce
GKS Pierwszy Chwałowice 1 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice 4 : 0 GKS Dąb Gaszowice
LKS Gwiazda Skrzyszów 0 : 3 LKS Tworków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KS Płomień Połomia 2 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Granica Ruptawa 2 : 2 LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice 5 : 1 LKS Jedność Jejkowice
KS Górnik Radlin 1 : 4 LKS Krzyżanowice
LKS Czarni Gorzyce 2 : 2 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków 3 : 2 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Braxton Raszczyce 1 : 3 GKS II Jastrzębie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
GKS Dąb Gaszowice 1 : 1 KS Górnik Radlin
GKS II Jastrzębie 3 : 1 LKS Naprzód Czyżowice
GKS Pierwszy Chwałowice 4 : 1 LKS Czarni Gorzyce
LKS Gwiazda Skrzyszów 3 : 3 LKS Braxton Raszczyce
LKS Krzyżanowice 4 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Jedność Jejkowice 3 : 1 LKS Granica Ruptawa
LKS Tworków 1 : 1 LKS Forteca Świerklany
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 3 : 0 LKS Granica Ruptawa
LKS Gwiazda Skrzyszów 2 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Forteca Świerklany 3 : 0 LKS Czarni Gorzyce
GKS Pierwszy Chwałowice 0 : 3 LKS Braxton Raszczyce
LKS Jedność Jejkowice 0 : 3 LKS 1908 Nędza
GKS Dąb Gaszowice 1 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice 1 : 1 LKS Tworków
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
KS Płomień Połomia 2 : 1 KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa 2 : 6 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Braxton Raszczyce 2 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Naprzód Czyżowice 3 : 1 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza 1 : 1 GKS II Jastrzębie
LKS Czarni Gorzyce 2 : 3 LKS Krzyżanowice
LKS Tworków 5 : 1 GKS Dąb Gaszowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
LKS Forteca Świerklany 6 : 0 LKS Naprzód Czyżowice
GKS Dąb Gaszowice 0 : 4 LKS Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice 5 : 4 LKS Braxton Raszczyce
LKS Gwiazda Skrzyszów 1 : 1 LKS 1908 Nędza
GKS Pierwszy Chwałowice 3 : 1 LKS Granica Ruptawa
GKS II Jastrzębie 7 : 0 LKS Jedność Jejkowice
LKS Tworków 2 : 0 KS Górnik Radlin
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS Czarni Gorzyce 3 : 0 KS Górnik Radlin
LKS Jedność Jejkowice 3 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Granica Ruptawa 0 : 8 LKS Forteca Świerklany
LKS 1908 Nędza 3 : 1 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Tworków 6 : 0 KS Płomień Połomia
LKS Braxton Raszczyce 1 : 1 GKS Dąb Gaszowice
LKS Naprzód Czyżowice 3 : 5 LKS Krzyżanowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KS Płomień Połomia 2 : 0 LKS Czarni Gorzyce
GKS Dąb Gaszowice 1 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
KS Górnik Radlin 0 : 1 LKS Braxton Raszczyce
LKS Forteca Świerklany 0 : 0 LKS 1908 Nędza
GKS Pierwszy Chwałowice 4 : 1 LKS Jedność Jejkowice
LKS Krzyżanowice 4 : 1 LKS Granica Ruptawa
LKS Gwiazda Skrzyszów 1 : 2 GKS II Jastrzębie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 3 : 2 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Naprzód Czyżowice 1 : 1 KS Górnik Radlin
LKS Jedność Jejkowice 0 : 3 LKS Forteca Świerklany
LKS Braxton Raszczyce 1 : 4 KS Płomień Połomia
LKS Granica Ruptawa 7 : 2 GKS Dąb Gaszowice
LKS Czarni Gorzyce 1 : 7 LKS Tworków
LKS 1908 Nędza 2 : 2 LKS Krzyżanowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
GKS Pierwszy Chwałowice 1 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
KS Płomień Połomia 0 : 6 LKS Naprzód Czyżowice
GKS Dąb Gaszowice 2 : 3 LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice 4 : 2 LKS Jedność Jejkowice
KS Górnik Radlin 3 : 2 LKS Granica Ruptawa
LKS Forteca Świerklany 0 : 2 GKS II Jastrzębie
LKS Tworków 2 : 0 LKS Braxton Raszczyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
LKS 1908 Nędza 2 : 1 KS Górnik Radlin
LKS Braxton Raszczyce 2 : 2 LKS Czarni Gorzyce
LKS Gwiazda Skrzyszów 2 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Granica Ruptawa 1 : 3 KS Płomień Połomia
LKS Jedność Jejkowice 1 : 4 GKS Dąb Gaszowice
LKS Naprzód Czyżowice 0 : 3 LKS Tworków
GKS II Jastrzębie 4 : 1 LKS Krzyżanowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 3 : 2 LKS Jedność Jejkowice
LKS Krzyżanowice 4 : 0 LKS Gwiazda Skrzyszów
KS Płomień Połomia 3 : 2 LKS 1908 Nędza
GKS Dąb Gaszowice 0 : 0 GKS II Jastrzębie
LKS Czarni Gorzyce 1 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Forteca Świerklany 2 : 0 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Tworków 6 : 1 LKS Granica Ruptawa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
GKS II Jastrzębie 1 : 0 KS Górnik Radlin
GKS Pierwszy Chwałowice 0 : 6 LKS Krzyżanowice
LKS Granica Ruptawa 2 : 6 LKS Czarni Gorzyce
LKS 1908 Nędza 0 : 4 LKS Tworków
LKS Naprzód Czyżowice 3 : 0 LKS Braxton Raszczyce
LKS Jedność Jejkowice 1 : 3 KS Płomień Połomia
LKS Gwiazda Skrzyszów 0 : 5 GKS Dąb Gaszowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
KS Górnik Radlin 4 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice 3 : 0 LKS Forteca Świerklany
LKS Braxton Raszczyce 1 : 1 LKS Granica Ruptawa
KS Płomień Połomia 1 : 2 GKS II Jastrzębie
LKS Tworków 6 : 0 LKS Jedność Jejkowice
GKS Dąb Gaszowice 1 : 3 GKS Pierwszy Chwałowice
LKS Czarni Gorzyce 4 : 0 LKS 1908 Nędza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
GKS Pierwszy Chwałowice 1 : 0 KS Górnik Radlin
GKS II Jastrzębie 0 : 1 LKS Tworków
LKS Granica Ruptawa 7 : 3 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Jedność Jejkowice 0 : 3 LKS Czarni Gorzyce
LKS 1908 Nędza 3 : 3 LKS Braxton Raszczyce
LKS Gwiazda Skrzyszów 0 : 1 KS Płomień Połomia
LKS Forteca Świerklany 5 : 0 GKS Dąb Gaszowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
LKS Tworków 3 : 0 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Czarni Gorzyce 3 : 2 GKS II Jastrzębie
KS Płomień Połomia 1 : 2 GKS Pierwszy Chwałowice
GKS Dąb Gaszowice 0 : 2 LKS Krzyżanowice
KS Górnik Radlin 0 : 2 LKS Forteca Świerklany
LKS Naprzód Czyżowice 3 : 2 LKS 1908 Nędza
LKS Braxton Raszczyce 5 : 1 LKS Jedność Jejkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
GKS Pierwszy Chwałowice 0 : 6 LKS Tworków
LKS Krzyżanowice 5 : 1 KS Górnik Radlin
LKS Jedność Jejkowice 2 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
LKS Gwiazda Skrzyszów 2 : 2 LKS Czarni Gorzyce
LKS Forteca Świerklany 1 : 0 KS Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza 6 : 2 LKS Granica Ruptawa
GKS II Jastrzębie 4 : 2 LKS Braxton Raszczyce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
LKS Braxton Raszczyce 7 : 3 LKS Gwiazda Skrzyszów
LKS Czarni Gorzyce 4 : 1 GKS Pierwszy Chwałowice
KS Górnik Radlin 5 : 1 GKS Dąb Gaszowice
LKS Forteca Świerklany 0 : 1 LKS Tworków
KS Płomień Połomia 0 : 3 LKS Krzyżanowice
LKS Naprzód Czyżowice 1 : 1 GKS II Jastrzębie
LKS Granica Ruptawa 0 : 0 LKS Jedność Jejkowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe