Terminarz dla klubu: GKS II Jastrzębie

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2023-08-12 11:00 GKS II Jastrzębie 1 : 1 LKS Czarni Gorzyce
L 2 2023-08-15 17:00 GKS II Jastrzębie 3 : 2 Unia Racibórz
L 3 2023-08-20 11:00 GKS II Jastrzębie 1 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
L 4 2023-08-26 17:00 LKS Granica Ruptawa 3 : 4 GKS II Jastrzębie
L 5 2023-09-03 11:00 GKS II Jastrzębie 5 : 0 GKS Dąb Gaszowice
L 6 2023-09-09 16:00 KS Górnik Radlin 3 : 0 GKS II Jastrzębie
L 7 2023-09-17 15:00 GKS II Jastrzębie 0 : 5 LKS Ruch Stanowice
L 8 2023-09-23 15:30 LKS Start Mszana 2 : 6 GKS II Jastrzębie
L 9 2023-10-01 11:00 GKS II Jastrzębie 2 : 3 LKS Naprzód 32 Syrynia
L 10 2023-10-07 15:00 LKS Silesia Lubomia 1 : 0 GKS II Jastrzębie
L 11 2023-10-15 11:00 GKS II Jastrzębie 2 : 2 LKS Krzyżanowice
L 12 2023-10-22 11:00 GKS II Jastrzębie 3 : 3 KS Płomień Połomia
L 13 2023-10-29 13:00 LKS 1908 Nędza 3 : 3 GKS II Jastrzębie
L 14 2023-11-05 11:00 GKS II Jastrzębie 1 : 2 LKS Forteca Świerklany
L 15 2023-11-12 13:30 LKS Zameczek Czernica 4 : 3 GKS II Jastrzębie
L 16 2024-03-17 14:00 LKS Czarni Gorzyce 4 : 0 GKS II Jastrzębie
L 17 2024-03-23 15:30 Unia Racibórz 1 : 4 GKS II Jastrzębie
L 18 2024-03-30 11:00 LKS Naprzód Czyżowice 1 : 4 GKS II Jastrzębie
L 19 2024-04-07 15:00 GKS II Jastrzębie 5 : 0 LKS Granica Ruptawa
L 20 2024-04-14 14:30 GKS Dąb Gaszowice : GKS II Jastrzębie

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe