Terminarz

Drużyna: Rocznik 2008 i młodsi

Sezon: Jesień 2023

Liga: Rybnik: B2 Junior Młodszy

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KS 27 Gołkowice U15 0 : 15 KS Sygnały Gotartowice U15
SKF Rowień U15 0 : 4 LKS Ruch Stanowice U15

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15 2 : 1 KS Sygnały Gotartowice U15
LKS Ruch Stanowice U15 0 : 3 KS 27 Gołkowice U15

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
KS Sygnały Gotartowice U15 1 : 8 LKS Ruch Stanowice U15
SKF Rowień U15 4 : 2 LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15 3 : 0 LKS Ruch Stanowice U15
SKF Rowień U15 7 : 1 KS 27 Gołkowice U15

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
KS Sygnały Gotartowice U15 7 : 3 SKF Rowień U15
KS 27 Gołkowice U15 1 : 6 LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS Sygnały Gotartowice U15 8 : 2 KS 27 Gołkowice U15
LKS Ruch Stanowice U15 : SKF Rowień U15

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
KS 27 Gołkowice U15 3 : 0 LKS Ruch Stanowice U15
KS Sygnały Gotartowice U15 3 : 4 LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15 2 : 0 SKF Rowień U15
LKS Ruch Stanowice U15 0 : 3 KS Sygnały Gotartowice U15

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
KS 27 Gołkowice U15 3 : 7 SKF Rowień U15
LKS Ruch Stanowice U15 0 : 3 LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
SKF Rowień U15 2 : 1 KS Sygnały Gotartowice U15
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice U15 5 : 0 KS 27 Gołkowice U15

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe