Terminarz

Drużyna: LKS Zameczek II Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Liga: Klasa C, grupa: Racibórz II

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 5 : 8 KS Kornowac
LKS Dzimierz 2 : 1 LKS Zwonowice
LKS Naprzód 46 Zawada II 3 : 2 KS Polonia II Niewiadom
LKS Płomień Kobyla 2 : 1 LKS Pstrążna
LKS Adamowice 5 : 1 LKS Górki Śląskie II

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LKS Górki Śląskie II 1 : 6 LKS Dzimierz
KS Polonia II Niewiadom 1 : 10 LKS Zwonowice
LKS Pstrążna 2 : 4 LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska 8 : 2 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Płomień Kobyla 2 : 2 KS Kornowac

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS Dzimierz 3 : 1 LKS Pstrążna
LKS Zwonowice 7 : 1 LKS Górki Śląskie II
LKS Naprzód 46 Zawada II 7 : 1 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Płomień Kobyla 4 : 4 LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice 1 : 0 KS Kornowac

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS Dzimierz 1 : 0 KS Kornowac
LKS Pstrążna 2 : 6 LKS Zwonowice
LKS Naprzód 46 Zawada II 2 : 7 LKS Płomień Kobyla
KS Polonia II Niewiadom 3 : 8 LKS Górki Śląskie II
LKS Ruda Kozielska 3 : 2 LKS Adamowice

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 4 : 4 KS Kornowac
LKS Dzimierz 0 : 5 LKS Ruda Kozielska
LKS Strzelec Rzuchów 6 : 7 KS Polonia II Niewiadom
LKS Górki Śląskie II 0 : 3 LKS Pstrążna
LKS Adamowice 4 : 1 LKS Naprzód 46 Zawada II

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
LKS Naprzód 46 Zawada II 2 : 3 LKS Dzimierz
LKS Górki Śląskie II 0 : 5 KS Kornowac
LKS Strzelec Rzuchów 4 : 6 LKS Płomień Kobyla
KS Polonia II Niewiadom 2 : 1 LKS Pstrążna
LKS Zwonowice 5 : 1 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 3 : 0 LKS Naprzód 46 Zawada II
LKS Górki Śląskie II 0 : 2 LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice 2 : 1 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Pstrążna 4 : 6 KS Kornowac
LKS Płomień Kobyla 5 : 1 KS Polonia II Niewiadom

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 0 : 5 LKS Dzimierz
LKS Naprzód 46 Zawada II 4 : 1 LKS Górki Śląskie II
KS Polonia II Niewiadom 0 : 4 KS Kornowac
LKS Płomień Kobyla 0 : 0 LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska 4 : 2 LKS Pstrążna

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 7 : 3 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Dzimierz 0 : 0 LKS Płomień Kobyla
LKS Ruda Kozielska 2 : 2 KS Kornowac
LKS Pstrążna 7 : 2 LKS Naprzód 46 Zawada II
LKS Adamowice 3 : 1 KS Polonia II Niewiadom

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS Strzelec Rzuchów 1 : 3 LKS Górki Śląskie II
LKS Adamowice 2 : 2 LKS Dzimierz
LKS Naprzód 46 Zawada II 5 : 2 KS Kornowac
KS Polonia II Niewiadom 2 : 10 LKS Ruda Kozielska
LKS Płomień Kobyla 2 : 5 LKS Zwonowice

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 8 : 0 LKS Adamowice
LKS Pstrążna 4 : 2 LKS Strzelec Rzuchów
LKS Ruda Kozielska 5 : 2 LKS Naprzód 46 Zawada II
LKS Dzimierz 5 : 0 KS Polonia II Niewiadom
LKS Górki Śląskie II 2 : 5 LKS Płomień Kobyla

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
LKS Zwonowice 4 : 1 LKS Dzimierz
LKS Górki Śląskie II 0 : 3 LKS Adamowice
LKS Pstrążna 2 : 6 LKS Płomień Kobyla
KS Polonia II Niewiadom 3 : 0 LKS Naprzód 46 Zawada II
KS Kornowac 4 : 0 LKS Strzelec Rzuchów

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LKS Dzimierz : LKS Górki Śląskie II
LKS Zwonowice : KS Polonia II Niewiadom
LKS Strzelec Rzuchów : LKS Ruda Kozielska
LKS Adamowice : LKS Pstrążna
KS Kornowac : LKS Płomień Kobyla

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe