Terminarz

Drużyna: LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Herb klubu LKS Zameczek Czernica Herb klubu Unia Racibórz
3 : 3

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2023-09-09 16:00
Gospodarze:
LKS Zameczek Czernica
Goście:
Unia Racibórz
Wynik gospodarze:
3
Wynik goście:
3

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
15' LKS Zameczek Czernica Aleksander Szweda
23' Unia Racibórz Kamil Duda
25' Unia Racibórz Marcin Ośliźlok
38' Unia Racibórz Dawid Plizga
39' LKS Zameczek Czernica Kamil Smal
41' Unia Racibórz Michał Hoffmann
45' LKS Zameczek Czernica Szymon Węgrzyk
45' LKS Zameczek Czernica Artur Łaciok
47' LKS Zameczek Czernica Krzysztof Łaciok
55' LKS Zameczek Czernica Sebastian Markiewicz
55' LKS Zameczek Czernica Emanuel Markiewicz
57' Unia Racibórz Paweł Witt
65' LKS Zameczek Czernica Olivier Sobik
68' Unia Racibórz Kamil Duda
68' Unia Racibórz Mateusz Kurzanowski
68' LKS Zameczek Czernica Patryk Krzysztoń
68' Unia Racibórz Artur Elias
73' LKS Zameczek Czernica Patryk Krzysztoń
87' LKS Zameczek Czernica Patryk Krzysztoń Sebastian Markiewicz
89' LKS Zameczek Czernica Artur Łaciok Olivier Sobik
94' Unia Racibórz Marcin Ośliźlok

Skład:

Zawodnik Pozycja Czas Zmiennik
Mateusz Mazur bramkarz
Patryk Krzysztoń obrońca
Wojciech Olszyna obrońca (70') Jakub Habryka
Aleksander Szweda pomocnik
Emanuel Markiewicz pomocnik
Szymon Węgrzyk pomocnik (90') Rafał Ochojski
Artur Łaciok napastnik
Kamil Smal obrońca/pomocnik/napastnik
Krzysztof Łaciok obrońca/pomocnik
Przemysław Warło obrońca/pomocnik (46') Olivier Sobik
Sebastian Markiewicz obrońca/pomocnik

Ławka rezerwowych:

Michał Świdergoł, Tobiasz Furgoł, Radosław Olszyna

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-05-30
czwartek

Mikołaj Dera
2024-06-03
poniedziałek

Radosław Olszyna
2024-06-04
wtorek

Aleksander Szweda
2024-06-07
piątek

Adam Wita
2024-06-08
sobota

Tymoteusz Kud
2024-06-17
poniedziałek

Franciszek Sieroń

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 19

Unia Racibórz  2 : LKS 1908 Nędza
KS Płomień Połomia  3 : LKS Naprzód Czyżowice
LKS Start Mszana  1 : LKS Ruch Stanowice
LKS Forteca Świerklany  2 : LKS Czarni Gorzyce
LKS Silesia Lubomia  3 : GKS Dąb Gaszowice
GKS II Jastrzębie  5 : LKS Granica Ruptawa
LKS Naprzód 32 Syrynia  3 : KS Górnik Radlin

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe