Terminarz dla klubu: LKS 1908 Nędza

Sezon: Sezon 2022/2023

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2022-08-13 17:00 LKS 1908 Nędza 4 : 3 LKS Jedność Jejkowice
L 2 2022-08-20 11:00 GKS II Jastrzębie 2 : 6 LKS 1908 Nędza
L 3 2022-08-24 17:00 LKS 1908 Nędza 4 : 1 LKS Gwiazda Skrzyszów
L 4 2022-08-27 17:00 GKS Pierwszy Chwałowice 1 : 2 LKS 1908 Nędza
L 5 2022-09-03 16:00 LKS 1908 Nędza 3 : 2 LKS Forteca Świerklany
L 6 2022-09-10 16:00 LKS Krzyżanowice 2 : 2 LKS 1908 Nędza
L 7 2022-09-17 16:00 LKS 1908 Nędza 6 : 3 GKS Dąb Gaszowice
L 8 2022-09-24 16:00 KS Górnik Radlin 2 : 5 LKS 1908 Nędza
L 9 2022-10-01 15:00 LKS 1908 Nędza 3 : 1 KS Płomień Połomia
L 10 2022-10-09 15:00 LKS Tworków 2 : 2 LKS 1908 Nędza
L 11 2022-10-15 15:00 LKS 1908 Nędza 1 : 1 LKS Czarni Gorzyce
L 12 2022-10-23 15:00 LKS Braxton Raszczyce 1 : 2 LKS 1908 Nędza
L 13 2022-10-29 15:00 LKS 1908 Nędza 2 : 2 LKS Naprzód Czyżowice
L 14 2022-11-05 14:00 LKS Granica Ruptawa 2 : 2 LKS 1908 Nędza
L 15 2022-11-12 14:00 LKS 1908 Nędza 5 : 0 LKS Zameczek Czernica
L 16 2023-03-18 15:00 LKS Jedność Jejkowice 0 : 3 LKS 1908 Nędza
L 17 2023-03-25 15:30 LKS 1908 Nędza 1 : 1 GKS II Jastrzębie
L 18 2023-04-01 16:00 LKS Gwiazda Skrzyszów 1 : 1 LKS 1908 Nędza
L 19 2023-04-08 13:00 LKS 1908 Nędza 3 : 1 GKS Pierwszy Chwałowice
L 20 2023-04-15 16:00 LKS Forteca Świerklany 0 : 0 LKS 1908 Nędza
L 21 2023-04-22 16:30 LKS 1908 Nędza 2 : 2 LKS Krzyżanowice
L 22 2023-04-29 16:30 GKS Dąb Gaszowice 2 : 3 LKS 1908 Nędza
L 23 2023-05-06 17:00 LKS 1908 Nędza 2 : 1 KS Górnik Radlin
L 24 2023-05-13 17:00 KS Płomień Połomia 3 : 2 LKS 1908 Nędza
L 25 2023-05-20 16:00 LKS 1908 Nędza 0 : 4 LKS Tworków
L 26 2023-05-28 17:00 LKS Czarni Gorzyce 4 : 0 LKS 1908 Nędza
L 27 2023-06-03 17:00 LKS 1908 Nędza 3 : 3 LKS Braxton Raszczyce
L 28 2023-06-08 17:00 LKS Naprzód Czyżowice 3 : 2 LKS 1908 Nędza
L 29 2023-06-11 16:00 LKS 1908 Nędza 6 : 2 LKS Granica Ruptawa
L 30 2023-06-17 17:00 LKS Zameczek Czernica 0 : 10 LKS 1908 Nędza

Składki

Moja Płatność

Sponsorzy


Archiwum

Sezony od 2009/10 do 2021/22 można
zobaczyć na poprzedniej stronie klubowej

LikeBox

Tabela

LKS Zameczek Czernica

Sezon: Sezon 2023/2024

Klasa okręgowa, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

Spotkania

Kalendarium

2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Czarni Gorzyce : LKS Zameczek Czernica
2024-04-13
sobota, 17:00

L

LKS Zameczek Czernica : LKS Naprzód 46 Zawada II
2024-04-14
niedziela, 12:30

L

UKS AP Champions Żory U16 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-15
poniedziałek, 17:00

L

UKS Gracz Lyski U11 : LKS Zameczek Czernica
2024-04-16
wtorek

Adrian Dera
2024-04-18
czwartek

Patryk Krzysztoń
2024-04-20
sobota

Adrian Garbas
2024-04-23
wtorek

Dominik Dziwoki
2024-04-25
czwartek

Wiktoria Kotula
2024-04-25
czwartek

Rafał Ochojski
2024-04-26
piątek

Marek Smyczek
2024-04-30
wtorek

Piotr Szczyrba
2024-04-30
wtorek

Rafał Wiklak
2024-05-06
poniedziałek

Wiktor Machnik
2024-05-08
środa

Kacper Styrnol

Terminarz

LKS Zameczek Czernica

Kolejka: 18

Unia Racibórz  1 : KS Płomień Połomia
LKS Czarni Gorzyce  2 : LKS 1908 Nędza
LKS Naprzód Czyżowice  1 : GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana  0 : KS Górnik Radlin
LKS Granica Ruptawa  0 : LKS Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice  5 : LKS Ruch Stanowice
GKS Dąb Gaszowice  5 : LKS Naprzód 32 Syrynia

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 11010

Statystyki Szczegółowe