2022-09-05 23:58  -  Łukasz

Porażka w okręgówce, wygrana rezerw.

Ze zmiennym szczęściem grali w miniony weekend nasi seniorzy. Pierwsza drużyna przegrała z Tworkowem 0:1, a rezerwy pokonały Pstrążną 2:1.

W meczu Zameczku Czernica z LKS-em Tworków zasłużenie wygrali goście 1:0. Nasz zespół dzielnie bronił się do 83. minuty, kiedy to jedyną bramkę meczu zdobył Piotr Cerkowniak. Czernicy w tym meczu zabrakło siły rażenia: z powodu choroby nie zagrał nasz snajper Marcin Sobczak, a dugi napastnik Paweł Sękowski w 25. minucie zszedł z powodu kontuzji...

Po tej porażce Zameczek spadł na 11. miejsce w tabeli. W sobotę (10 września) o godzinie 16:00 zagra u siebie z będącą dwie lokaty wyżej Gwiazdą Skrzyszów.

2022.09.03, godz.17:00 LKS Zameczek Czernica - LKS Tworków 0:1 (0:0)
0:1 - Piotr Cerkowniak (83.)
Czernica: Leszek Romański - Michał Świdergoł, Kamil Smal, Patryk Krzysztoń, Krzysztof Łaciok - Aleksander Szweda, Karol Bochenek, Sebastian Markiewicz, Mateusz Pawlak - Patryk Wróbel (70. Patryk Łanoszka), Paweł Sękowski (25. Radosław Szpiech).
Tworków: Roman Bindacz - Krzysztof Cerkowniak (68. Filip Erynkwajt), Piotr Cerkowniak (86. Michał Latoń), Grzegorz Jakosz, Jakub Klimaszka, Kamil Koczor, Kamil Kuczok, Krzysztof Szewczyk (91. Dawid Zygar), Krzyztof Szmelich (46. Paweł Kowacz), Szymon Zacharko, Kacper Ziemkiewicz.
Żółta kartka: Łaciok.
SZCZEGÓŁY

W znacznie lepszych nastrojach po swoim meczu były nasze rezerwy. W derbowym spotkaniu pokonali sąsiadów z Pstrążnej 2:1. Obie bramki dla naszej drużyny strzelił Rafał Mazur. W niedzielę (11 września) o godzinie 15:00 nasza drużyna zagra w Adamowicach, które w sobotę wygrały 1:0 w Zwonowicach.

2022.09.04, godz.13:00 LKS Zameczek II Czernica - LKS Pstrążna 2:1 (1:1)
1:0 - Rafał Mazur (7.)
1:1 - Tomasz Lemiesz (19.)
2:1 - Rafał Mazur (54.)
Czernica: Tobiasz Furgoł - Robert Graf, Adrian Pieła, Jacek Rapacki, Kamil Majer - Patryk Łanoszka, Szymon Łanoszka, Radosław Olszyna, Rafał Mazur - Adrian Dera (70. Mateusz Kosteczko), Marek Kolarczyk (2. Jakub Czylok).
Pstrążna: Marek Dudka - Wojciech Błaszczyk, Sebastian Cornik, Dawid Horoszczak, Radosław Kaczyński, Artur Kosik, Gabriel Kotala (68. Artur Ryfczak), Tomasz Lemiesz, Łukasz Makoś (80. Bartosz Krupa), Paweł Tytko, Kacper Wilusz (46. Kacper Łatka).
Żółte kartki: Majer - Kaczyński (dwie, w konsekwencji w 41. minucie czerwona)